دهان و حلق :

  شامل جراحی تومورهای دهان و زبان جراحی ترسیمی و زیبایی شکاف کام و شکاف لب ( لب شکری) – جراحی لوزه ./.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

انتخاب شما برای جراحی پلاستیک ، زیبائی و ترمیمی

جراحی پلاستیک زیبائی شامل اقدامات جراحی و غیر جراحی برای بهبود ظاهر شماست . اشخاص سالم با ظاهر مثبت و انتظارات واقع بینانه ، کاندید مناسب برای اعمال زیبائی هستند . جراحی پلاستیک یک انتخاب شخصی است و شما باید خود آن را انتخاب کنید نه اینکه بخواهید خواهش و آرزوی فرد دیگری را اجابت کنید یا اینکه خود را شبیه یک تصویر ایده آل نمائید .

جراحی پلاستیک ترمیمی ( بازسازی ( منجر به بازسازی شکل و عملکرد هریک از قسمت های مختلف بدن می شود که ناشی از بیماری ، حوادث یا اختلالات مادرزادی باشد . هدف از جراحی ترمیمی ، بازسازی ظاهر و عملکرد تا حد ممکن طبیعی می باشد ، اما این نوع از جراحی نیز با انتظارات واقع بینانه باید همراه باشد .

همکاری با جراح پلاستیک : هنگامی شما بهترین نتایج را از جراحی پلاستیک بدست می آورید که با جراح خود ارتباط کاملا باز داشته باشید و جهت بدست آوردن نتایج واقع بینانه با هم همکاری کنید .

فهم اهداف ، انتظارات و انگیزه ها در ایجاد هماهنگی و همکاری بین شما و جراح خود ضروریست و به شما کمک می کند که آیا جراحی پلاستیک یک انتخاب درست برای شما می باشد یا خیر ؟

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

پست الکترونیکی:  info@dr-lalehtorabi.com  with questions or comments about this web site.
توجه : هرگونه الگو برداری و یا استفاده از مطالب این سایت بدون مجوز کتبی مشمول قانون کپی رایت بوده و برابر قانون با متخلف برخورد می گردد

دكتر لاله ترابي متخصص  گوش،حلق و بيني و جراح زيبايي با برخورداري از جديدترين متد پزشكي روز دنيا و دارا بودن تجربه هاي  ارزشمند در زمينه جراحي پلاستيك و زيبايي بيني و صورت مفتخر به خدمت رساني به شما عزيزان مي باشد 

دكتر لاله ترابي